Menu lewe

Aktualności

5 kwiecień 2016
Świetlica w Jeziorowskich realizowała od marca 2015 roku projekt " Świetlica i drzewa wokół nas " finansowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży

5 kwiecień 2016
W związku z wydłużeniem realizacji projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych z Krakowa zaprasza do skorzystania z bezpłatnych usług Centrum Informacji Natura 2000.
4 kwiecień 2016
W sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się spotkanie na temat dotacji na własną mikroelektrownię fotowoltaiczną.
31 marzec 2016
Wójt Gminy Kruklanki serdecznie zaprasza na spotkanie 5 kwietnia (wtorek) godzina 14.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Kruklankach.