Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Przebudowa drogi gminnej wraz z wymianą oświetlenia na lampy typu LED w miejscowości Brożówka - gmina Kruklanki

8 listopad 2019
Zakończyliśmy kolejną inwestycję w gminie Kruklanki. Gmina Kruklanki zrealizowała przedsięwzięcie pn. "Przebudowa drogi gminnej wraz z wymianą oświetlenia na lampy typu LED w miejscowości Brożówka - gmina Kruklanki" współfinansowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Dzisiaj, w obecności przedstawicieli Wykonawcy- Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o. o. z Gajewa i przedstawicieli Urzędu Gminy Kruklanki odbył się odbiór inwestycji pn. "„Przebudowa drogi gminnej wraz z wymianą oświetlenia na lampy typu LED w miejscowości Brożówka – gmina Kruklanki".
Zadanie jest dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020, na operacje typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii".

Wartość całego zadania wyniosła :    796 060,91 zł
Wartość dofinansowania wyniosła :  491 929,73 zł


Inwestycja została zaplanowana jeszcze 2015 r., kiedy to Rada Gminy wyasygnowała środki finansowe na przygotowanie dokumentacji. Dla nas osobiście jest to ogromna satysfakcja, że przez niespełna 5 lat zmodernizowaliśmy drogi we wszystkich miejscowościach popegeerowskich.
 


Liczba odwiedzin: 1846330
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij