Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Ultramaraton Borecka Łękuk Trail

10 listopad 2023
Już 18-go listopada blisko 300 osób z kraju i zagranicy wyruszy na swoją biegową przygodę po majestatycznej Puszczy Boreckiej. Do wyboru cztery dystanse; 70km, 42km, 21km i 8km. Najkrótszy bieg po raz pierwszy wystartuje z Pokazowej Zagrody Żubrów w Wolisku. To samo miejsce, dla pozostałych trzech dystansów będzie jedynie przystankiem i punktem odżywczym w drodze do mety w Folwarku Łękuk...

Ultramaraton Borecka Łękuk Trail to wydarzenie, wobec którego ciężko przebiec obojętnie. Czym kuszą organizatorzy? Wytrawna uczta "Pasta Party" w przedstartowy, piątkowy wieczór, połączona z arcyciekawą konferencją prasową, w której udział wezmą gwiazdy biegów ultra. To wszystko poprzedzone koncertem z oficjalną premierą hymnu imprezy! Cztery, absolutnie fantastyczne trasy, zaplanowane w ten sposób, żeby jak najwierniej oddać piękno i wyjątkowe oblicze Puszczy Boreckiej w jesiennej odsłonie. W pakietach startowych stylowe, zimowe czapki z napisami "biegnę łykać tlen" i "bardzo ładny trail". Na mecie gorące posiłki i napoje oraz niezwykle oryginale medale. To nie koniec! Po części sportowej i ceremonii dekoracji BORECKA ŁĘKUK BAL!, czyli taneczne zakończenie sezonu biegowego. To będzie bez wątpienia niezwykle emocjonujący weekend. 

Lista startowa jest jeszcze otwarta. Warto szczegółowo zapoznać się z regulaminem, ponieważ oprócz kategorii open w klasyfikacjach dodatkowych znajdziemy między innymi kategorię służb mundurowych, pracowników i właścicieli obiektów noclegowych i gastronomicznych, kategorię małżeństw czy pracowników lasów. 

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl oraz profilu https://www.facebook.com/BoreckaLekukTrail/  
 

Serdecznie zapraszamy!

wioskabiegaczy.pl
 


Liczba odwiedzin: 1738753
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij