Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Konkurs Działaj Lokalnie 2021

27 kwiecień 2021
Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny z informuje, iż rozpoczął się nabór do lokalnego konkursu grantowego w ramach Programu DZIAŁAJ LOKALNIE 2021

W ramach programu Działaj Lokalnie 2021 wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej, a także przewidują działania zmniejszające negatywne skutki epidemii.

Wnioskodawcy na realizację zadania mogą otrzymać dotację do 6 000 zł.
W Konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe i grupy, mające siedzibę w gminach: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki, Pozezdrze.
Założenia i cele konkursu oraz wszystkie niezbędne wytyczne, z którymi należy się zapoznać przed złożeniem wniosku o dotację znajdują się na stronie:
http://www.funduszgoldap.pl/
 
Wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków, który jest dostępny pod adresem:
 http://system.dzialajlokalnie.pl/ do dnia 24.05.2021 roku.
 
Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail: 
gofund@wp.pl
  
 
Konkurs dofinansowano ze środków Programu Działaj Lokalnie XII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków gmin: Banie Mazurskie, Budry, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Kruklanki i Pozezdrze.
Liczba odwiedzin: 1020184
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij