Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

II Spinningowe Zawody o Puchar Wójta Gminy Kruklanki

5 czerwiec 2023
03.06.2023r. na jeziorze Gołdopiwo w Kruklankach odbyły się II Spinningowe Zawody o Puchar Wójta Gminy Kruklanki

Zawody rozpoczęły się o godzinie 6.00 na Plaży Gminnej w Kruklankach i trwały do godziny 12.00. W zawodach wystartowało 23 zawodników  w tym 1 kobieta i 3 dzieci.
Rywalizację wygrał Łukasz Macko łowiąc 2 szczupaki (63 i 63 cm). Drugie miejsce zajął Marcin Soroń za szczupaka 74 cm, co dało mu także zwycięstwo w kategorii Największa Ryba. Na najniższym stopniu podium stanął Jakub Siezieniewski, któremu udało się przechytrzyć 9 pięknych okoni.

Zwycięzca otrzymał z rąk Pana Wójta statuetkę i voucher 500 zł do wykorzystania w jednym ze sklepów wędkarskich. Za miejsce drugie przyznano voucher 400 zł. Zajęcie miejsca trzeciego oznaczało zdobycie vouchera na kwotę 300 zł.
Dodatkowo wszyscy uczestnicy zawodów nagrodzeni różnego rodzaju sprzętem wędkarskim. Po rozdaniu nagród przyszedł czas na poczęstunek i wędkarskie pogawędki. Był bigos, kiełbaska, karkówka i boczuś.
Zawody zorganizowało Koło PZW nr 92 w Kruklankach.

Serdeczne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Kruklanki, który po raz kolejny mocno wsparł naszą inicjatywę i objął patronatem naszą imprezę. Doceniamy również fakt, że w dzień wolny od pracy znalazł czas i przyjechał osobiście nagrodzić zwycięzców.
Wielkie podziękowania dla sponsorów, których z roku na rok przybywa, dzięki czemu nasza impreza jest bardziej okazała a nagrody cenniejsze.

Liczba odwiedzin: 1830393