Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Wczasy odchudzające


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
FOX BOOT CAMP to wczasy odchudzające i kondycyjne, nastawione na zmianę wyglądu, wysmuklenie sylwetki, poprawę kondycji i - co równie istotne - na zmianę podejścia do zdrowego trybu życia.

Niezależnie od tego czy lubisz aktywnie spędzać czas, czy też potrzebujesz do tego dodatkowej motywacji, nasze obozy odchudzająco-kondycyjne są właśnie dla Ciebie! Intensywność treningów jest zróżnicowana, a małe grupy pozwalają na dostosowanie wysiłku do możliwości każdego z uczestników Fox Boot Camp.

  Dlaczego FOX BOOT CAMP
 • Najlepsze, sprawdzone metody treningowe - dzięki oryginalnej kombinacji ćwiczeń nie tylko szybko spalisz tłuszcz i wysmuklisz sylwetkę, ale również zwiększysz wydolność, wytrzymałość organizmu i ogólną sprawność fizyczną.
 • Intensywne treningi i dieta nastawiona na szybkie i trwałe efekty - utrata od 4 do 9 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach, utrata wagi od 1,5 do 4,5 kilogramów.
 • Małe grupy - dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do uczestników i stworzyć rodzinną atmosferę.
 • Kadra trenerska szkolona w Wielkiej Brytanii.
 • Edukacja uczestników w zakresie tego, jak ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
 • Motywacja - obecność trenera i innych osób wzmocni Twoją motywację do osiągnięcia celu.
 • Gotowa dieta - bozowicze otrzymują przepisy na wszystkie dania serwowane podczas obozu, więc wyjeżdżają z gotową dietą.
 • Aktywny wypoczynek w najpiękniejszej siłowni w Polsce - w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

  Poniższy filmik da Ci namiastkę tego, czego można się u nas spodziewać:
https://www.youtube.com/watch?v=8TFtoC71j4E

Przykładowy dzień: Oto przykładowy dzień treningowy. Pamiętaj jednak, że plan treningowy jest analizowany codziennie rano tak, by dopasować go do warunków atmosferycznych panujących danego dnia i do możliwości grupy:
7:00 - Przekąska
7:30 - Ćwiczenia rozciągające + nordic walking
8.45 - Śniadanie
9.40 - Trasa rowerowa dookoła jeziora + trening z elementami boxu
11.30 - Przekąska
12.00 - Cross Training
14.00 - Obiad
16.30 - Trening obwodowy+ brzuch + pośladki + rozciąganie
18.30 - Kolacja
19.00 - Konsultacje dietetyczne (1 x w tygodniu)
20.00 - Masaż sportowy bądz klasyczny*
*masaż jest usługą dodatkowo płatną

UWAGA: Jeśli obawiasz się, że Twój zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie zbyt intensywny lub w którymś momencie poczujesz, że masz już po prostu dość, istnieje możliwość przejścia na lżejszą wersję treningową.

  Zajęcia ruchowe: 
kick boxing, trening obwodowy, trening na torze przeszkód, Cross Training, biegi przełąjowe, triathlon, joga, pływanie (w sezonie letnim), kajaki, nordic walking, jazda na rowerze, zajęcia z Bossu, Swiss Ball, TRX, płaski brzuch/pośladki i wiele innych.

Wszystkie nasze zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera fitness, który swoje doświadczenie zdobywał, prowadząc boot campy w Wielkiej Brytanii. Codzienna dawka zajęć ruchowych to nawet 6 godzin aktywności w ciągu dnia. Ich intensywność jest zróżnicowana, a małe grupy pozwalają na dostosowanie wysiłku do możliwości każdego z uczestników Fox Boot Camp.

  Rezultaty
Nasze obozy odchudzające na Mazurach przeznaczone są dla ludzi, którzy oczekują efektów. Dajemy Ci gwarancję, że solidnie przepracowany tydzień na Fox Boot Camp dokona olbrzymich zmian w Twoim życiu. Naszą pewność opieramy na dotychczasowych doświadczeniach oraz licznych pozytywnych opiniach i komentarzach ze strony uczestników.

  Spodziewane rezultaty po tygodniowym obozie:  
 • Utrata od 4 do 8 centymetrów w talii i proporcjonalnie w biodrach.
 • Faktyczna utrata wagi od 1,5 do 4 kilogramów.
 • Wysmuklenie sylwetki, poprawa jędrności ciała i redukcja cellulitu.
 • Obniżenie wieku metabolicznego o minimum 5 lat.
 • Odzyskanie witalności, energii, pogody ducha i wiary we własne możliwości.
 • Znaczna poprawa kondycji i wydolności organizmu.
 • Wyrobienie i utrwalenie nowych, zdrowych nawyków.
Co bardzo ważne, przygoda z naszym obozem nie musi być tylko jednorazowym zrywem. Wielu naszych uczestników powraca do nas nawet kilka razy w roku. Kto raz zakosztuje tej wspaniałej formy aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody, ten już zawsze będzie chciał tu przyjeżdżać.

  Więcej informacji bezpośrednio na naszej stronie: www.ostrywycisk.pl

Liczba odwiedzin: 6669
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij