Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Zapraszamy na II Rajd Rowerowy „Mazurskie Fortyfikacje”

18 marzec 2015
Lokalna Organizacja Turystyczna MAZURY organizuje II Edycję Rajdu Rowerowego „Mazurskie Fortyfikacje”

Lokalna Organizacja Turystyczna MAZURY organizuje II Edycję Rajdu Rowerowego „Mazurskie Fortyfikacje”, która odbędzie się 24- 26 kwietnia 2015r. na terenie powiatu giżyckiego i węgorzewskiego. Związek Stowarzyszeń LGD9 jest współorganizatorem imprezy.

Do wyboru będą 3 rodzaje tras:
I Rodzinna – dla rodzin z dziećmi- trasa z przewodnikiem – 10 km
II Dla wszystkich – trasa z przewodnikiem – 50km
III Dla wytrwałych rowerzystów – indywidualna – 80km – 100km.

Tegoroczna edycja rajdu przebiegać będzie pod hasłem „Fortyfikacje pierwszo i  drugowojenne”. Uczestnicy rajdu będą wraz z przewodnikami zwiedzać obiekty historyczne np. Kwatera Himmlera w Pozezdrzu czy Mamerki w powiecie węgorzewskim oraz poznawać mazurskie szlaki rowerowe, Muzeum Indian w Spytkowie czy Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatorów będzie Nocne Safari w Okrągłym, rejs statkiem od Mostu Sztynorckiego do Giżycka, impreza integracyjna w Okrągłym, animator i atrakcje dla dzieci, konkurs wiedzy o Mazurskich Traktach Rowerowych i z ogólnej tematyki rowerowej z nagrodami.

Wszelkie pytania dotyczące rajdu można kierować na adres: lot@lotmazury.pl lub pod nr tel. 722 092 131, 505 928 292 – Komandor Rajdu Witosław Wyrobek.

Wszystkie dokumenty, w tym program, regulamin, oświadczenia, mapki rajdu znajdują się na stronie LOT MAZURY: http://www.lotmazury.pl/zapraszamy-na-ii-rajd-rowerowy-mazurskie-fortyfikacje/

Do pobrania:

- program z opisem tras rajdu

- regulamin rajdu

- karta zgłoszenia dla osoby nieletniej

- karta zgłoszenia dla osoby pełnoletniej

 


Liczba odwiedzin: 519506
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij