Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Konkurs plastyczny „Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej”

15 kwiecień 2015
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015 w ZUOK Spytkowo Sp. z o.o.

Już wkrótce bo w terminie 7-10 maja będziemy obchodzić Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015. Jest to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków UE w Polsce. W tym czasie w całym kraju zostaną zorganizowane imprezy prezentujące projekty zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim.

Z tej okazji Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Stałych Spytkowo Sp. z o.o. w dniach 8 - 9 maja „otwiera się” dla mieszkańców i przygotowuje atrakcje dla młodzieży szkolnej. A wśród atrakcji znalazł się również konkurs plastyczny pod hasłem „Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej” zorganizowany przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej we współpracy z ZUOK Spytkowo Sp. z o.o.

Zatem zapraszamy młodzież szkolną do udziału w obchodach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2015 oraz do udziału w konkursie. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Wystarczy sprawdzić czy w miejscu zamieszkania/gminie/regionie korzystano ze środków UE, czy zostały zrealizowane projekty mające na celu ochronę środowiska, przyrody bądź ekorozwój i przedstawić dowolny w formie pracy plastycznej. Uwaga - zakończenie konkursu już 4 maja br.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej.

Zapraszamy!
 

Regulamin konkursu plastycznego „Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej”

Załącznik NR 1

 


Liczba odwiedzin: 527291
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij