Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza na wielką debatę o rybach w mazurskich jeziorach

17 listopad 2017
Są czy rzeczywiście ich nie ma? W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji zawodowo zajmujących się rybami, rybacy i wędkarze. Debata odbędzie się 22 listopada.

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza tym razem na dwa spotkania: wernisaż wystawy zdjęć uczestników letnich Mazurskich Warsztatów Fotograficznych, Giżycko 2017 pod hasłem „Człowiek i przyroda”, zorganizowanych z udziałem Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz debatę o mazurskich rybach. Wernisaż odbędzie się 22 listopada (środa) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej giżyckiej Ekomariny przy ul. Dąbrowskiego 14.

Tuż po wernisażu – o godz. 18.00 w tej samej sali Ekomariny w Giżycku odbędzie się debata pt. „Ryby mazurskich jezior - są czy ich nie ma?” Debatę zainicjuje Pan Piotr Traczuk - na co dzień ichtiolog z giżyckiego Zakładu Rybactwa Jeziorowego Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie. Po prelekcji odbędzie się dyskusja.

Przedsięwzięcia są dofinansowane w ramach dotacji dla Mazurskiego Centrum Edukacji Ekologicznej działającego przy Fundacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.Liczba odwiedzin: 536098
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij