Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Ferie zimowe w świetlicy w Jeziorowskich

28 styczeń 2013
Świetlica w Jeziorowskich uczestniczy w projekcie pod hasłem "Nasi wspaniali sąsiedzi "w ramach konkursu "Pożyteczne ferie 2013" finansowanym przez Fundację Wspomagania Wsi .
Uczestnicy projektu mają do wykonania trzy zadania. Głównym zadaniem jest odszukanie osób, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją pasją i podzielą się swoim zamiłowaniem z dziećmi i młodzieżą uczęszczającą na zajęcia do świetlicy w Jeziorowskich.
Drugim zadaniem jest przygotowanie zdrowego posiłku i promowanie zdrowego żywienia .
Trzecim zadaniem jest zwrócenie w czasie zajęć wypoczynkowych, w jakich warunkach przebywają zwierzęta domowe, zastosowanie ogłoszeń na tablicach informacyjnych. Poza tym celem projektu jest również zapewnienie dzieciom i młodzieży spędzenie ferii w sposób pożyteczny, atrakcyjny i bezpieczny.
Pierwszy tydzień ferii w świetlicy w Jeziorowskich minął dosyć ciekawie. Uczestnicy wykonali plakaty z informacją do mieszkańców o dobrym traktowaniu zwierząt ,byli na kuligu z ogniskiem, na lodowisku w Giżycku i na zdrowym posiłku w Kuchni Świata oraz uczestniczyli w warsztatach rękodzielniczych i kulinarnych.
Drugi tydzień również zapowiada się atrakcyjnie, gdyż świetlica z Jeziorowskich została zaproszona do Radia Olsztyn, na audycje na żywo. Poza tym w planie mają nocowanie w świetlicy, turniej tenisa i bal urodzinowy 3 latka świetlicy, na które serdecznie zapraszamy :)

Ania Nowokolska

Liczba odwiedzin: 536245
Do góryStopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij