Oficjalny portal Urzędu Gminy Kruklanki

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Drogowe inwestycje w Kruklankach

4 październik 2017
Drugą w ostatnich dniach zakończoną i odebraną inwestycją jest Przebudowa ul. Lipowej w Kruklankach, od Osiedla Boreckiego do ul. Dworcowej.

W ramach tej inwestycji wykonano 570 metrowy odcinek drogi o nawierzchni asfaltowej, szerokości 6 metrów z chodnikiem z jednej strony. Wartość całej inwestycji to ponad 740 000 zł, z czego 450 000 zł pochodzi z dofinansowania z Warmińsko- Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego, z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20, typ operacji: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”.
2017 r. stoi pod znakiem inwestycji drogowych. Przypominamy, że w tym roku wykonaliśmy już drogę wewnętrzną w Kruklankach (łącznik między ul. 22 Lipca i ul. Wczasową), przebudowaliśmy drogę w Jasieńcu, dokończyliśmy, wspólnie z Powiatem Giżyckim i Nadleśnictwem Borki, drogę powiatową z Kruklanek w kierunku Jeziorowskich, wykonaliśmy, również wspólnie z Powiatem Giżyckim zatokę autobusową i parkingi w Boćwince. To jest dobry rok w infrastrukturze drogowej w Naszej Gminie.
Liczba odwiedzin: 583658
Do góryStopka